Úvod – 1.Kupujeme IP kameru

1.Nákup IP kamery

Kde mohu nakoupit ip kamery?
IP kameru už dnes zakoupíte téměř ve všech obchodech s výpočetní technikou. Doporučujeme vyhledat aktuální nabídku ip kamer přímo na stránkách výrobců nebo v internetových obchodech kde zboží mají také nafoceno a ty lepší eshopy zpravidla mají i kvalitní popis funkcí a parametrů ip kamer. Nákup přes internetové obchody vám, dle zákona, umožní do 14 dnů zboží vrátit, pokud s ním nebudete spokojeni!

Mohu si zakoupit kameru přímo od Vás?
Zakoupit kamery zároveň se zřízením účtu a jejich nastavením, prozatím, není možné.

Co by měla taková kamera určitě umět, aby komunikovala s naším online záznamníkem?
Základní funkce kamery potřebné pro správnou komunikaci se systémem:
– vytvářet fotografie (snímky) ve formátu jpeg (.jpg) to už snad dnes umí všechny ip kamery
– vytvářet snímky s pojmenováním v časovém formátu(anglicky tzv.TIMESTAMP) ideálně ve formátu RRRRMMDDHHMMSS.jpg a s možností nastavit formát názvů obrázků ručně uživatelem v administraci kamery(aktuálně umí kamery AXIS,vivotek má názvy zřejmě pouze přednastavené, ale umíme je také zpracovat. U ostatních značek ip kamer vám, po konzultaci, rádi zjistíme)

– to v jakém formátu kamera dokáže fotografie pojmenovávat najdete v manuálu, na stránkách výrobce nebo i prodejce u něhož kameru kupujete. Toto musí vaše kamera „UMĚT“! Pokud si nejste úplně jistí radši nás kontaktujte a pokusíme se to pro vás zjistit (někdy bohužel není v manuálu ani co výrobek reálně „umí“. Může se stát, že zjistíte nové funkce, až po prohlédnutí systému administrace kamery).

– dále by měla umět odesílat (uploadovat) snímky protokolem FTP na server (POZOR!, některé, hlavně ty nejlacinější ip kamery nemusí vždy snímky pomocí FTP odesílat!!!)

Výše uvedené informace potřebujete zjistit už před nákupem ip kamery, zvláště pokud chcete využít naší online služby pro záznamy dat z vašich ip kamer.

Už máte ip kameru? Pak už vám nic nebrání, aby jste nás kontaktovali.

Více informací o tom, co budeme od Vás potřebovat, najdete na -> Kontaktování ozak.cz týmu a volba tarifu

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.


NjMzNTI4Mj