STOP krádežím v ČR!

Nenechte se okrádat stále dokola!
Policejní sbor je proti anonymní kriminalitě velice neúčinný. Braňte se lépe a levněji! Podle posledních statistik je vykrádáno v průměru za měsíc více než 5000 objektů, domů, bytů, chat. Z tohoto počtu je objasněno jen něco okolo 25 procent, což je poměrně málo.

Ptáte se jak je to možné?

Odpověď je jednoduchá a není o tom, že by lidé nechávali věci bez dozoru nebo je nedávali tzv. „pod zámek“. Nikdo totiž pachatele krádeží obvykle neuvidí a proto policie nemá jeho popis a to ani přibližný!

Kamerový systém není všemocný, ale na rozdíl od alarmu na vaší chatě, chalupě, bytě, v prostorách firmy nebo skladu vám je k dispozici často mnohem více, než jen neurčitá zpráva o tom, že se něco děje.

Doplňte váš zabezpečovací alarm o kamerový záznam, který pomůže nejen s možnou identifikací pachatele, ale také pro vaši pojišťovnu. Výrazně zvýšíte šance na uznání Vám způsobených škod! Navíc velice snadno a levně zabráníte zneužití bezpečnostní službou, která hlídá váš majetek, protože máte nezávislý záznam o jejich zásahu.

Aktuální statistika kriminality za rok 2016 PČR.

Chcete se dozvědět více podrobností o IP kamerách a online záznamovém systému kamer ozak.cz? Více informací najdete zde nebo Nás kontaktujte a zeptejte se přímo.

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.


NWI4ODA2N